czwartek, 19 sierpnia 2010

Zakładeczki.


Jam Ci stworzył potwora onegoż!
Narzekaniem swym odwiecznym i namawianiem ustawicznym, w mantrę nawet wpadającym takową: "Hobby se znajdź! Hobby se znajdź!", powołałem do życia scrapbookerkę, która większość wolnych chwil klei teraz i lepi, i na kreatora swego zerknąć nawet nie raczy.
Ale co tam, ładne rzeczy mi się w domu zaczęły pojawiać, a ponieważ Kitek nieśmiałą białogłową jest i na razie kolejną mantrę: "Załóż bloga! Załóż bloga!" wzruszeniem ramion zbywa, to ja u siebie dwie fotki zamieszczę. Tym bar
dziej, że tematycznie pasują do wystroju Śmieciuszka :D


Główne bohaterki samopas...

... i w akcji :)

15 komentarzy:

 1. Ta z prawej baaardzo mi się podoba. Jeśli autorka założy bloga, chętnie będę jej pierwszą obserwatorką ;))

  Widać tutaj ogromne pokłady talentu ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiedz Kitkowi, żeby odrzuciła wstyd precz i założyła bloga - bardzo lubię takie "okołoksiążkowe" cudeńka i chętnie zobaczyłabym je w akcji w swoich książkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zacne zakładeczki :) Cudnie kreatorze, doprawdy cudnie. Widzę, że magiczne moce w Tobie drzemią. Przekaż Scraperce, że Scraperka z Jaworzna ją pozdrawia :) Ciebie oczywiście też pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. NO proszę! Rewelacja! Udała Ci się Żona! ;))) Pogratuluj jej!!

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne są! niech zakłada bloga czym prędzej i swoją sztukę pokaże światu! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaaa :) Coraz nas więcej, rzekła nałogowa czytelniczka i scrapbookerka w jednym :D Zakładać bloga koniecznie, a na forum scrappassion już była? :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dzielenia się tworami, bo po zakładkach sądząc - jest czym :)

  To mówiłam ja, Tores.

  A swoją drogą, hehehehe, sam tego chciałeś, teraz uważaj na rosnącą lawinę skrapowych przydasi, która niechybnie do domu Waszego się skieruje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. no piękne :) gratulacje dla Kitka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ty się nie chwal, jeno konkurs zorganizuj - chętnie bym taką zakładeczkę wygrała:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczne! :) Aż mi się zachciało taką zakładkę "skonstruować", choć talent u mnie zerowy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko jedyna! Rany kota! Cudeńka jakoweś prezentujesz! Wiele mam zakładek, ale te naprawdę do miana najładniejszych pretendują! I za "Naczyniem Glinianym" namawiam: konkurs ogłoście coby chociaż maleńką nadziejunię mieć na wygranie choć jednej :-)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam! To ja Kitek do Was mówię. Dziękuję bardzo za miłe komentarze:-). Skoro zakładki tak się podobają to już wkrótce do wygrania kilka. Tylko Bazyl musi dać mi chwilę czasu żebym mogła je zrobić;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zacznij się bać, Tores dobrze gada, przypyw rzeczy, które są człowiekowi do scrapów absolutnie konieczne i związany z tym odpływ gotówki jest dramatyczny ;)
  (scrapuję i przypływa mi oraz odpływa równo ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne te zakładki Twojej scrapbookerki, a na losowanie czekam z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń

"Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników je zamieszczających. Prowadzący bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii."